WeatherInfo

Našim cieľom je pravdivo a rýchlo podávať informácie o aktuálnom dianí v počasí. Či má prísť búrka, povodne alebo snehová kalamita, my o tom budeme informovať ako prvý. Na našej stránke nájdete predpoveď počasia, meteosprávy v ktorých si môžete prečítať aké počasie nás čaká, a mnoho ďalších zaujímavých vecí. A to všetko robíme pre Vás. Tak neváhajte a pridajte sa do komunity informovaných ľudí. A nezabúdajte o nás povedať aj Vašim priateľom.
Čo ponúkame...

Predpoveď počasia

Na našej stránke nájdete vždy aktuálnu predpoveď počasia na 6 dní.

Meteosprávy

V meteosprávach sa zameriame na počasie ktoré nás čaká. Meteosprávy sú písané v "ľudskej reči", takže sa nemusite báť toho, že ničomu nebudete rozumieť.

Výstrahy

Ak sa deje v počasí niečo nebezpečné alebo život ohrozujúce, náš tým ihneď zareaguje a vydá výstrahu pred nebezpečným javom. Vďaka čomu budete vždy v bezpečí.

Fotogaléria

Okrem iného, na našej stránke nájdete aj fotogalériu. Ak máte nejaké fotky týkajúce sa počasia, neváhajte a pošli nám ich. My ich potom zradosťou uverejníme.

Facebook

WeatherInfo ide z dobou, a preto Vám najhorúcejšie informácie podávame prostredníctvom Facebooku. Pridajte sa k nám aj Vy, a už nikdy nezmoknete :-)

WeatherInfo - Všetko o počasí

Na našej stránke nájdete aktuálne počasie, predpovede počasia, meteosprávy, výstrahy a mnoho ďalších vecí.
1882 videní
WeatherInfo
Slovensko
Poslať správu
Ak máte nejaké otázky, pošlite nám email.
Vaša emailová adresa Napíšte svoju správu
Verifikačný kód * Opíšte uvedený kód

Vložte na vašu stránku
Link s náhľadom Celá Xpokarta
Nahlásiť
Nahlásiť túto Xpokartu ako nevhodnú
Vyberte dôvod nahlásenia danej Xpokarty. Pomôže nám to Xpokartu skontrolovať a určiť, či porušuje naše Podmienky používania alebo nie je vhodná pre niektorých užívateľov. Zneužitie tejto funkcie je taktiež porušenie Podmienok používania. Podmienky používania
Dôvod nahlásenia: Popis:
   
Komentáre
Nick:
Zatiaľ žiadne komentáre.