Parfumerie pro mobilní telefony
Sledujte novinky o tap2sense na Twitteru. Prezentaci naleznete v službě slideshare, videa zase na YouTube. Jsme také na Facebooku s možností objednávky prostřednictvím aplikace "tap2sense shop".

tap2sense - dotkni se a vnímej

Tap2sense.com je mobilní internetová parfumerie působící v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je přizpůsobena malým displejům mobilních telefonů a jiných přenosných zařízení. Doručování produktů a nejlepší ceny zajišťuje největší internetová parfumerie v tomto regionu. Vyzkoušejte jednoduchost, rychlost a bezpečnost služby tap2sense.com. Dárek pro sebe nebo někoho jiného tak zajistíte bez použití osobního počítače, kdykoliv a kdekoliv s jistotou nejlepší ceny ze všech internetových obchodů. Doručení do 2 pracovních dnů.

Vyzkoušejte tap2sense - parfémy kdekoli za nejlepší ceny.

tap2sense.com

Tap2sense.com je internetová parfumerie pro mobilní zařízení s nejlepšími cenami dostupná kdykoliv a kdekoliv. Vyzkoušejte ve Vašem telefonu při nejbližším nákupu voňavky.
1612 videní
tap2sense.com
Česká republika http://tap2sense.com
Iné kontaktné informácie
Facebook stránka
Facebook aplikace "tap2sense shop"
Poslať správu
V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek nebo nápadů na vylepšení nás prosím kontaktujte na tomto místě. Děkujeme.
Vaša emailová adresa Napíšte svoju správu
Verifikačný kód * Opíšte uvedený kód

Viac od autora
Viac od autora
Vložte na vašu stránku
Link s náhľadom Celá Xpokarta
Nahlásiť
Nahlásiť túto Xpokartu ako nevhodnú
Vyberte dôvod nahlásenia danej Xpokarty. Pomôže nám to Xpokartu skontrolovať a určiť, či porušuje naše Podmienky používania alebo nie je vhodná pre niektorých užívateľov. Zneužitie tejto funkcie je taktiež porušenie Podmienok používania. Podmienky používania
Dôvod nahlásenia: Popis:
   
Komentáre
Nick:
Zatiaľ žiadne komentáre.