http://www.necakajulekara.sk

O nás

Portál NečakajuLekára.sk vznikol za účelom zjednodušenia komunikácie medzi pacientom a lekárom, keďže poskytuje databázu lekárov v prehľadnej verzii, umožňujúcej si jednoducho zvoliť vyhovujúci termín u svojho lekára. Pacient tak môže urobiť kedykoľvek a kdekoľvek a nemusí stráviť celý deň čakaním u svojho lekára.

Šetrí čas a peniaze. Tieto dva faktory sú pre pacientov rozhodujúce. Prečo by si mal pacient zobrať dovolenku na celý deň a stráviť hodiny v čakárni, keď si voľný termín môže vybrať z pohodlia domova? Vďaka internetovému portálu tak nestojí v rade a nečaká u lekára.

Náš internetový portál www.necakajulekara.sk poskytuje pacientom prehľad nielen o ordináciách ale aj ordinačných hodinách vybraného lekára. Prostredníctvom našej stránky nečakáte u lekára, keďže máte možnosť vybrať si voľný termín bez ohľadu na to, či je štátny sviatok alebo nedeľa. NečakajuLekára tu bude k dispozícií pre Vašu potrebu!

„ ... lebo čas je to najcennejšie čo máme!“

Nečakaj u Lekára

Nečakaj u Lekára

Poskytuje pacientom možnosť rezervácie termínu u svojho lekára online. ...lebo čas je to najcennejšie, čo máme!" Vyberte si svojho lekára na stránke: www.necakajulekara.sk
2897 videní
HAPE GROUP s.r.o. Špitálska 9
84103 Bratislava
Slovensko http://www.necakajulekara.sk
Mapa

Vložte na vašu stránku
Link s náhľadom Celá Xpokarta
Nahlásiť
Nahlásiť túto Xpokartu ako nevhodnú
Vyberte dôvod nahlásenia danej Xpokarty. Pomôže nám to Xpokartu skontrolovať a určiť, či porušuje naše Podmienky používania alebo nie je vhodná pre niektorých užívateľov. Zneužitie tejto funkcie je taktiež porušenie Podmienok používania. Podmienky používania
Dôvod nahlásenia: Popis:
   
Komentáre
Nick:
Zatiaľ žiadne komentáre.