Novinky

Novinky


Vitajte v Looxee

Looxee je portál vizuálnych ponúk a firemných prezentácií. Spropagujte tu zadarmo svoju firmu, či podnikanie aj vy.

Žijeme vo farebnom svete značiek, ponúk a akcií. Vyberáme, hodnotíme, porovnávame a nakupujeme. Teraz to môže byť iné, zaujímavejšie a pestrejšie.

Looxee vzniklo pre vás. Sami si tu môžete nájsť, čo potrebujete, nikto vám nič nebude vnucovať, nebude obťažovať strkaním letákov do rúk, posielaním brožúr, lepením plagátov. Ničím, čo nepotrebujete a nechcete.

Looxee je internetový portál nekonečnej prehliadky trhu. Ak chcete zistiť, čo je na trhu nové, aké sú akcie, ak chcete niečo konkrétne kúpiť, ak hľadáte nejaký produkt, službu, či firmu, alebo sa chcete len pobaviť, Looxee je tým pravým miestom. Tu sa sústreďujú všetky firemné ponuky vo vizuálnej, zábavnej a príťažlivej forme. Je len na vás, čo vás zaujíma a čo si na Looxee vyhľadáte. Či už sú to dovolenkové last minutes, automobilové novinky, golfové palice, hry, alebo ponuky na nové topánky.

Na stránke Looxee je priestor pre každú firmu, či jej ponuku vo forme Xpokarty. Teda akoby virtuálnej expozície, či vizuálnej ukážky, ktorú pre vás do Looxee vkladajú firmy, podnikatelia, rôzne inštitúcie alebo súkromné osoby. Ktokoľvek, kto má čo ponúknuť, má na Looxee svoje miesto.

Medzi kartami môžete prehľadávať, môžete ich komentovať, preposielať, či zdieľať so známymi. Veríme, že na Looxee nájdete stále niečo nové a aktuálne a budete si užívať virtuálnu prechádzku po nikdy nekončiacom svete ponúk.


Funkcie Xpokarty

Karty môžete komentovať, preposielať, či zdieľať so známymi, hodnotiť, či ukladať do obľúbených kolekcií.

 • Vloženie karty (Embedding)

  Môžete ju vložiť do svojho blogu alebo stránky.

 • Komentovanie (Comments)

  Môžete vyjadriť svoj názor na daný obsah, prostredníctvom pridania vlastného komentára.

 • Kolekcie obľúbených (Favourite collections)

  Kartu si môžete uložiť do svojej kolekcie a kedykoľvek sa k nej vrátiť. Vo svojej kolekcii môžete vytvárať záložky svojich obľúbených kariet.

 • Kontaktné informácie (Contact)

  Na karte nájdete kontakty na danú firmu a môžete sa s ňou spojiť telefonicky, mailom, či inou elektronickou komunikáciou.

 • Nahlásenie nevhodného obsahu (Flag)

  Ak máte pocit, že obsah porušuje dobré mravy alebo je v rozpore so zákonom, môžete nám kartu nahlásiť na jej prekontrolovanie. Následne ju môžeme z Looxee odstrániť. Pomáhate nám tým udržiavať na Looxee kvalitný obsah.

Ak by ste uvítali ďalšie funkcie, alebo máte pre nás akékoľvek postrehy, budeme radi, ak nás kontaktujete na info@looxee.com. Vynasnažíme sa, aby sme vám vo všetkom vyšli v ústrety a veríme, že Looxee bude pre vás užitočným a príjemným spoločníkom.


Predstavujeme XpoCard manager

Máte ako firma, inštitúcia, či osoba čo ponúknuť svetu? Predávate niečo, informujete o svojom produkte, akcii, či službe? Looxee je miesto pre vašu ponuku. Miesto, kde si vás vaši zákazníci nájdu, ak vás potrebujú alebo obľubujú.

Čo teda budem potrebovať?

Jediné, čo potrebujete pripraviť je vaša Xpokarta. Teda akoby vaša virtuálna expozícia, vizuálna ukážka alebo prezentácia toho, čo ponúkate. Xpokarta je vlastne váš mediálny priestor na stránke Looxee.sk, za ktorý nič neplatíte. Môžete v nej atraktívne spropagovať svoju firmu, podnikanie alebo aktuálnu ponuku pre trh. A toto uverejnenie je naozaj zadarmo.

Aký obsah môže byť v karte?

Obsahom karty môže byť čokoľvek – statický obrázok, video, animovaný flash, interaktívna mikrostránka, či hra. Vhodnou formou prezentácie je interaktívna karta, klikavé a príťažlivé prostredie pre zákazníka.(Stiahnite si technickú špecifikáciu.)

Ako dostanem kartu do Looxee?

Ak máte kartu pripravenú, nahráte ju v systéme Looxee XpoCard manager. Je to online stránka, nemusíte nič sťahovať. Nahratie je úplne jednoduché. XpoCard manager teda slúži pre nahratie karty na Looxee, na vyplnenie niektorých potrebných údajov a na ďalšiu administráciu karty, sledovanie štatistík, či spätné editovanie.

Vyvíjame pre vás aj možnosť použitia jednoduchých templatov resp. šablón, ktoré len vyplníte svojím textom a obrázkami. Kartu teda nemusíte dať vytvárať do žiadneho grafického štúdia. Zvládnete to so základnými počítačovými zručnosťami.

Platím vôbec za niečo?

Kariet si môžete vytvoriť koľko chcete. Každá sa môže viazať na inú ponuku a za jej zverejnenie neplatíte. Ak však chcete vašu Xpokartu umiestniť na výhodnejšiu pozíciu, môžete si zaplatiť za prémiové umiestnenie na základe kľúčových slov, na domovskej stránke Looxee, či na podstránkach kategórií.

Získam nejakú spätnú väzbu od užívateľov?

Každá Xpokarta sa dá komentovať, zdieľať s priateľmi , užívatelia si ju môžu pridávať medzi obľúbené alebo hlasovať, či sa im páči. Takýmto spôsobom získavate prehľad o tom, ako reaguje trh. Môžete sa mu prispôsobovať a komunikovať s užívateľmi. Na vašom účte si môžete sledovať štatistiky návštevnosti, môžete tak zhodnotiť, či je váš obsah dostatočne pútavý a oslovuje vašich zákazníkov.

Čo nemôže byť obsahom Xpokarty?

Obsah Xpokarty má byť výhradne obchodného charakteru. Môže teda ísť o ponuky firiem, predstavenie produktov, služieb, informácie inštitúcií, ponuku živnostníkov, umelcov alebo súkromných osôb, ktorých účelom je hlavne predaj nejakého tovaru alebo služby (aj napr. nehnuteľnosti, auta,… ). Karta teda musí mať jasne definované reklamné, obchodné, či informačné posolstvo. Nepovoľujeme nahrávanie obsahu iného charakteru, napr. súkromné videá, súkromné dovolenkové fotografie a pod. Každá karta prechádza pred jej zverejnením kontrolou na strane Looxee, takže obsah nevhodného charakteru neumožníme zverejniť.

Ak máte teda čo ponúknuť, neváhajte a vstúpte do sveta Looxee - nekonečnej prehliadky trhu.